Boğa Burcu Özellikleri | Kadın Durağı - Kadın, Sağlık ve Yaşam Durağı

Boğa Burcu Özellikleri

Boğa Burcu Genel Özellikleri;

Boğa burcu kadını sessiz ve sakin olması ile dikkat çeker.Bu yüzden bazı kişiler onları sıkıcı olarak görebilir.Hırsılı olmasından kaynaklanabilcek olan istediği bir şeyi elde etmek için çok çalışır.Alışkan olduklarına bağlıdır.Duygusal olarak yumuşak kalpleri vardır bu yüzden hemen kırılabilirler.Değer verip saydığı kişilere her zaman elinden geleni ardına koyar.Bir kişi boğa burcu kadınını uzaktan soğuk biri olarak görebilir fakat yumuşak kalplidirler.Çalışkandırlar bu yüzden bir işi yarım bırakmazlar.Maddi işlerde fazla risk almazlar.
Aşk işlerinde sevgi ve saygıyı çok önemserler.Boş zamanlarında yemek yapmayı ve müzik dinlemeyi tercih ederler.

Boğa burcu erkeği çalışkan,inatçı yeri geldiğinde sakin yarin geldiğinde hareketli oluşlarıyla dikkat çekerler.Sinirlendikleri zaman inatçı yönleri ortaya çıkar ve düşündüklerinden asla vazgeçmez.Fiziksel yönleriyle sağlıklı ve yapılı bir vücuda sahiptirler.Boyun bölgesi en zayıf bölgeleridir.Dışardan sağlıklı gözükselerde hassas bir yapıya sahiptirler.Bu yüzden sağlıklarına dikkat etmelidirler.
Boğa burcu ilişkilerde fedakardır ve sadıktır.İlişkilerinde kıskanç olabilirler.Lüks ve varlıklı bir yaşamdan fazlasıyla hoşlanırlar.Maddi bakımdan eli açıktır fakat parayı savurmaz.İş konusunda işlerine çok bağlıdırlar ve işlerini çok severler.Her işlerini mutlaka bitirirler.Parasal anlamda sıkıntıları yoktur.

Olumlu yönlerini sayarsak kararlıdırlar,pratiklerdir,sanata önem verirler,cömertlerdir,nazik ve sıcak insanlardır.
Olumsuz yönlerini sayarsak tembel ve sıkıcılardır.Kendilerine düşkünlerdir.En ufak bir şeye kırılabilecekleri gibi alınganlardır.

14 Beğenme
Önceki Yazı: Rüyada EvlenmekSonraki Yazi: Boğa Burcu Özellikleri

İlgili Mesajlar

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkımızda

Merhaba Kadın Durağı Ziyaretçileri, 2014'den beri Kadına Dair En Güncel Konular Sizlerle

En Çok Yorum
En Popüler
Son Gönderiler
toptan maske maske ipi çerkezköy satılık arsa kons iş ilanları gazino iş ilanları konsomatris iş ilanları kons iş ilanları gazino iş ilanları